تبلیغات
تالار تخصصی کامپیوتر - عرضه نرم‌افزار جدید برای کنترل از راه دور کامپیوترهای شخصی
   
صفحه نخست| تماس با ما | زیباترین قالب های وبلاگ

  

 


.


با تشکر از گروه طراحان ایران قالب که ما را در ساخت و طراحی این قالب یاری نمودند .

 

زیباترین قالب های وبلاگ

 

 

عرضه نرم‌افزار جدید برای کنترل از راه دور کامپیوترهای شخصی 
خبرگزاری سی‌ان‌ان

دو شرکت Sage Software و Citrix، نرم‌افزار جدید کنترل از راه دور کامپیوترهای شخصی و ابزارهای اینترنتی خود را برای شرکت‌ها و مراکز کوچک تجاری روانه بازار کردند.
شرکت Citrix Online که بخشی از Citrix Systems است و به عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان نرم‌افزارهای دسترسی از راه دور و سرویس‌های همکاری اینترنتی محسوب می‌شود، به همراه شرکت Sage Software محصول جدید خود را با نام Peachtree Remote Access(با پشتیبانی GoToMyPC®) و Peachtree Online Meeting(با پشتیبانی GoToMeeting®) به بازار معرفی کرد.
"اندور گلدبرگ"(Andrew Goldberg) معاون واحد بازاریابی استراتژیک شرکت Sage Software در این باره گفت: «هر دو شرکت Software و Citrix Online بر تولید خدمات مورد نیاز شرکت‌های کوچک تمرکز کردند تا از این طریق مراکز یاد شده بتوانند رشد بیشتری داشته باشند.»
وی در ادامه خاطر نشان کرد: «کارمند مراکز تجاری کوچک با نرم‌افزار Peachtree Remote Access می‌توانند به صورت ایمن، به کامپیوتر شخصی خود دسترسی داشته باشند و از هر مکانی، ابزارهای Peachtree را در اختیار بگیرند. علاوه بر این، شرکت‌های کوچک با نرم‌افزار Peachtree Online Meeting می‌توانند اطلاعات خود را به اشتراک بگذارند و تولید خود را افزایش دهند. این ابزار به شرکت‌ها کمک می‌کند ارتباطات خود با دیگر مراکز تجاری کوچک را تقویت کنند.»
 


 :: نوع مطلب : اخبار ,

 :: نوشته شده توسط مهدی در مورخه یکشنبه 9 دی 1386 ساعت 12:12 ب.ظ

 

  بازدیدها
[cb:stat_total_view]
 آنلاین ها
افراد آنلاین:  
 اطلاعات سایت
پست ها: [cb:stat_total_post]
نظرات:

نویسندگان:

مهدی (155)

» از چه طریق واردسایت ما شده اید
   
 

 

:: Copyright © 2007-2008 by  pcarena . All Right Reserved ::

This Template is Designed bY  Ir-Template.Com