تبلیغات
تالار تخصصی کامپیوتر - برترین نرم افزار های امنیتی
   
صفحه نخست| تماس با ما | زیباترین قالب های وبلاگ

  

 


.


با تشکر از گروه طراحان ایران قالب که ما را در ساخت و طراحی این قالب یاری نمودند .

 

زیباترین قالب های وبلاگ

 

 

 برترین تولیدکنندگان نرم‌افزارهای امنیتی انتخاب شدند .


به دنبال افزایش ارسال برنامه‌های مخرب اینترنتی از کشورهای چین و روسیه، رقابت بین تولیدکنندگان نرم‌افزارهای امنیتی افزایش یافته است.
دو شرکت سیمانتک (Symantec) و مکافی (McAfee) برترین مراکز تولید نرم‌افزارهای امنیتی در جهان محسوب می‌شوند، اما آخرین بررسی‌های در مرکز تحقیقاتی NPD Group انجام شده است نشان می‌دهد، شرکت Trend Micro در حال پیشی گرفتن از مکافی است.....ادامه
برترین تولیدکنندگان نرم‌افزارهای امنیتی انتخاب شدند (09/07/1386)


به دنبال افزایش ارسال برنامه‌های مخرب اینترنتی از کشورهای چین و روسیه، رقابت بین تولیدکنندگان نرم‌افزارهای امنیتی افزایش یافته است.
دو شرکت سیمانتک (Symantec) و مکافی (McAfee) برترین مراکز تولید نرم‌افزارهای امنیتی در جهان محسوب می‌شوند، اما آخرین بررسی‌های در مرکز تحقیقاتی NPD Group انجام شده است نشان می‌دهد، شرکت Trend Micro در حال پیشی گرفتن از مکافی است.
آخرین آمارهای رسیده نشان می‌دهد، مکافی که پیش‌تر با در اختیار گرفتن 14 درصد بازار نرم‌افزارهای امنیتی جهان دومین شرکت بزرگ در این حوزه محسوب می‌شد، هم‌اکنون با 7 درصد به رتبه چهارم سقوط کرده است.
در مقابل، شرکت Trend Micro با رشد دو درصدی در بازار جهانی نرم‌افزارهای ضدویروس، 14 درصد بازار را در اختیار گرفته است. Spy Sweeper نیز با در اختیار گرفتن 12 درصد بازار سومین شرکت برتر در این زمینه محسوب می‌شود.
در انتهای این لیست شرکت CA که نرم‌افزار معروف Unicenter را تولید کرده، قرار گرفته است. CA در سال 1999 شرکت VET Antivirus را که در تولید Unicenter   نقش داشت، خریداری کرد. چند سال بعد CA موفق شد شرکت Cheyenne Software که در زمینه تولید نرم‌افزارهای امنیتی فعالیت داشت را نیز بخرد.


 :: نوع مطلب : اخبار ,

 :: نوشته شده توسط مهدی در مورخه دوشنبه 9 مهر 1386 ساعت 05:10 ق.ظ

 

  بازدیدها
[cb:stat_total_view]
 آنلاین ها
افراد آنلاین:  
 اطلاعات سایت
پست ها: [cb:stat_total_post]
نظرات:

نویسندگان:

مهدی (155)

» از چه طریق واردسایت ما شده اید
   
 

 

:: Copyright © 2007-2008 by  pcarena . All Right Reserved ::

This Template is Designed bY  Ir-Template.Com